İptal ve İade Koşulları

Masajci.com.tr fiziksel olmayan digital ürünler satmaktadır, bu ürünler kargo-iade gibi süreçlere tabi değildir. Masajci.com.tr olarak sizden tahsil edebileceğimiz ücretler abonelik ücreti, reklam ücreti, ilan güncelleme ücreti vb interaktif ürünlerdir. Fiziki ürün satışımız bulunmamaktadır.

Masajci.com.tr üzerinden aldığınız ürünlerde (abonelik ücreti hariç) iptal veya iade söz konusu değildir. Sadece abonelik hizmetlerinde iptal seçeneği bulunmaktadır. Aboneliklerinizi iptal ettiğiniz tarihten itibaren sizden hiçbir ücret talep edilmez. Aboneliğinizi sonlandırdığınız andan itibaren size herhangi bir abonelik ücreti faturası yansıtılmaz. Diğer ürünler belirli sürelerle sınırlıdır, ödeme işleminin ardından otomatik olarak aktif olur ve süresi bitince ek müdahale gerektirmeden otomatik olarak sonlanır. Yenileme işlemi yapmadığınız sürece herhangi bir ek ücret yansıtılmaz. 

Abonelik iptallerini salon yönetim panelinizden ticket gönderme yöntemiyle, müşteri temsilciniz aracılığıyla yazılı beyanınız üzerine veya [email protected] adresine yazılı beyanınız ile gerçekleştirilmektedir.  

Masajci.com.tr bir ilan platformudur. Bu platforma kaydedilen işletmeler ve faaliyetleri işletmeyi kaydeden sorumluluğundadır. Bu platform her zaman resmi olarak çalışan masaj salonlarını listelemeyi amaçlamaktadır. Salonlarla yaşayacağınız problemlerden bu platform sorumlu tutulamaz.